Województwo Śląskie

Książka teleadresowa

Gabinet Marszałka (GM)

adres: ul. Ligonia 46 Katowice
godziny pracy: 7:30 - 15:30
telefony: +48 (32) 20 78 290, 290
faxy: +48 (32) 20 78 291
adres email: marszal@slaskie.pl
Zbigniew Faruga [vCard]
Dyrektor
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 289
Nr wew: 289
Nr pokoju: 289
Adres email: zfaruga@slaskie.pl

Rafał Ryplewicz [vCard]
p.o. Z-cy Dyrektora
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 283
Nr wew: 283
Nr pokoju: 283
Adres email: rryplewicz@slaskie.pl

Jacek Brzezinka [vCard]
Główny Specjalista
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 489
Nr wew: 489
Nr pokoju: 489
Adres email: jbrzezinka@slaskie.pl
Zadania: Doradca Marszałka

Paweł Gniadek [vCard]
Główny Specjalista
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 489
Nr wew: 489
Nr pokoju: 489
Adres email: pgniadek@slaskie.pl
Zadania: Doradca Marszałka

Agata Góra [vCard]
Główny Specjalista
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 287
Nr wew: 287
Nr pokoju: 287
Adres email: agora@slaskie.pl
Zadania: Sekretariat Wicemarszałka Michała Gramatyki

Marlena Grybska [vCard]
Główny Specjalista
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 389
Nr wew: 389
Nr pokoju: 388
Adres email: mgrybska@slaskie.pl
Zadania: Asystent Wicemarszałka Stanisława Dąbrowy

Olga Klich [vCard]
Główny Specjalista
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 290
Nr wew: 290
Nr pokoju: 290
Adres email: oklich@slaskie.pl
Zadania: Gabinet Marszałka Województwa

Monika Kułak [vCard]
Główny Specjalista
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 389
Nr wew: 389
Nr pokoju: 389
Adres email: mkulak@slaskie.pl
Zadania: Sekretariat Wicemarszałka Stanisława Dąbrowy

Katarzyna Pokrontka [vCard]
Główny Specjalista
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 387
Nr wew: 387
Nr pokoju: 387
Adres email: kpokrontka@slaskie.pl
Zadania: Sekretariat Członka Zarządu Kazimierza Karolczaka

Andrzej Romański [vCard]
Główny Specjalista
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 40 171
Nr wew: 171
Nr pokoju: OA 34
Adres email: aromanski@slaskie.pl
Zadania: Doradca Marszałka

Agnieszka Wontor [vCard]
Główny Specjalista
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 290
Nr wew: 290
Nr pokoju: 290
Adres email: awontor@slaskie.pl
Zadania: Gabinet Marszałka Województwa

Marzena Dec [vCard]
Podinspektor
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 288
Nr wew: 288
Nr pokoju: 288
Adres email: marzena.dec@slaskie.pl
Zadania: Asystent Wicemarszałka Michała Gramatyki

Adam Korzeniowski [vCard]
Podinspektor
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 285
Nr wew: 285
Nr pokoju: 285
Adres email: akorzeniowski@slaskie.pl
Zadania: Asystent Członka Zarządu Henryka Mercika

Catherina Malik [vCard]
Podinspektor
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 285
Nr wew: 285
Nr pokoju: 285
Adres email: cmalik@slaskie.pl
Zadania: Sekretariat Członka Zarządu Henryka Mercika

Zbigniew Piątek [vCard]
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 40 912
Nr wew: 912
Nr pokoju: 128
Adres email: zpiatek@slaskie.pl
Zadania: Doradca Marszałka

Dorota Prynda [vCard]
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 387
Nr wew: 387
Nr pokoju: 387
Adres email: dprynda@slaskie.pl
Zadania: Asystent Członka Zarządu Kazimierza Karolczaka

Przemysław Wrona [vCard]
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 489
Nr wew: 489
Nr pokoju: 489
Adres email: pwrona@slaskie.pl
Zadania: Doradca Marszałka

Magdalena Gil [vCard]
Główny Specjalista
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 392
Nr wew: 392
Nr pokoju: 392
Adres email: mgil@slaskie.pl

Żaneta Król [vCard]
Główny Specjalista
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 392
Nr wew: 392
Nr pokoju: 392
Adres email: zkrol@slaskie.pl

Katarzyna Miazio [vCard]
Kierownik referatu
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 380
Nr wew: 380
Nr pokoju: 380
Adres email: kmiazio@slaskie.pl

Agnieszka Baran [vCard]
Główny Specjalista
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 380
Nr wew: 380
Nr pokoju: 380
Adres email: abaran@slaskie.pl

Iwona Kiwior [vCard]
Główny Specjalista
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 398
Nr wew: 398
Nr pokoju: 381
Adres email: ikiwior@slaskie.pl

Marzena Sitko [vCard]
Główny Specjalista
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 399
Nr wew: 399
Nr pokoju: 382
Adres email: msitko@slaskie.pl

Magdalena Łuka [vCard]
Główny Specjalista
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 375
Nr wew: 375
Nr pokoju: 382
Adres email: mluka@slaskie.pl

Mateusz Wrona [vCard]
Inspektor
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 381
Nr wew: 381
Nr pokoju: 381
Adres email: mwrona@slaskie.pl


Zobacz aktualności

wszystkieedukacjaekologiafinansefundusze europejskiegospodarkainfrastrukturainwestycjekomunikacjakulturapolityka społecznapromocjarolnictworynek pracysejmiksportspotkania uroczystościstrategia rozwojuturystykazagospodarowanie przestrzennezagranicazarządzdrowie