Województwo Śląskie

Książka teleadresowa

Wydział Rozwoju Regionalnego (RR)

adres: Siedziba - ul. Plebiscytowa 36 / Poczta - ul. Ligonia 46 Katowice
godziny pracy: 7:30 - 15:30
telefony: +48 (32) 77 99 282, +48 (32) 77 99 175
faxy: +48 (32) 77 99 174
adres email: fundusze@slaskie.pl
Małgorzata Staś [vCard]
Dyrektor
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 99 283
Nr wew: 283
Nr pokoju: 2.09
Adres email: malgorzata.stas@slaskie.pl

Aleksandra Kalafarska [vCard]
Zastępca Dyrektora Wydziału
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 99 175
Nr wew: 175
Nr pokoju: 2.04
Adres email: aleksandra.kalafarska@slaskie.pl

Stefania Koczar-Sikora [vCard]
Zastępca Dyrektora Wydziału
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 99 175
Nr wew: 175
Nr pokoju: 2.03
Adres email: stefania.koczar@slaskie.pl

Magdalena Sadek [vCard]
Zastępca Dyrektora Wydziału
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 99 282
Nr wew: 282
Nr pokoju: 2.07
Adres email: magdalena.sadek@slaskie.pl

Barbara Szafir [vCard]
Zastępca Dyrektora Wydziału
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 99 282
Nr wew: 282
Nr pokoju: 2.08
Adres email: barbara.szafir@slaskie.pl

Barbara Krawiec [vCard]
Samodzielne stanowisko ds. spójności programowej
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 99 195
Nr wew: 195
Nr pokoju: 4.10
Adres email: barbara.krawiec@slaskie.pl
Zadania: Siedziba: ul. Plebiscytowa 36, Katowice

Beata Goleśna [vCard]
Samodzielne Stanowisko ds. Komunikacji o funduszach europejskich
Telefon zewnętrzny: +48 32 77 99 166
Nr wew: 166
Nr pokoju: 2.05
Adres email: beata.golesna@slaskie.pl
Zadania: Siedziba: ul. Plebiscytowa 36, Katowice

Iwona Gwizdon [vCard]
Kierownik referatu
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 99 236
Nr wew: 236
Nr pokoju: 5.02
Adres email: iwona.gwizdon@slaskie.pl
Zadania: Siedziba: ul. Plebiscytowa 36, Katowice

Renata Burzyńska-Wolny [vCard]
Kierownik referatu
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 99 102
Nr wew: 102
Nr pokoju: 0.03
Adres email: renata.burzynska@slaskie.pl
Zadania: Siedziba: ul. Plebiscytowa 36, Katowice

Monika Sternal [vCard]
Kierownik referatu
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 99 241
Nr wew: 241
Nr pokoju: 5.14
Adres email: monika.sternal@slaskie.pl
Zadania: Siedziba: ul. Plebiscytowa 36, Katowice

Barbara Witala [vCard]
Kierownik referatu
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 99 257
Nr wew: 257
Nr pokoju: 3.09
Adres email: barbara.witala@slaskie.pl
Zadania: Siedziba: ul. Plebiscytowa 36, Katowice

Krystyna Skrabek [vCard]
Kierownik referatu
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 99 191
Nr wew: 191
Nr pokoju: 4.05
Adres email: kskrabek@slaskie.pl
Zadania: Siedziba: ul. Plebiscytowa 36, Katowice

Agata Woźniak  [vCard]
p.o. Kierownika referatu
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 99 181
Nr wew: 181
Nr pokoju: 4.05
Adres email: agata.wozniak@slaskie.pl
Zadania: Siedziba: ul. Plebiscytowa 36, Katowice

Małgorzata Janocha [vCard]
Kierownik referatu
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 99 165
Nr wew: 165
Nr pokoju: 2.02
Adres email: malgorzata.janocha@slaskie.pl
Zadania: Siedziba: ul. Plebiscytowa 36, Katowice

Jolanta Filipczuk [vCard]
Kierownik referatu
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 99 232
Nr wew: 232
Nr pokoju: 5.16
Adres email: jolanta.filipczuk@slaskie.pl
Zadania: Siedziba: ul. Plebiscytowa 36, Katowice

Katarzyna Walkiewicz [vCard]
Kierownik referatu
Telefon zewnętrzny: + 48 (32) 77 99 250
Nr wew: 250
Nr pokoju: 5.11
Adres email: katarzyna.walkiewicz@slaskie.pl
Zadania: Siedziba: ul. Plebiscytowa 36, Katowice

Katarzyna Szpakowska [vCard]
Kierownik referatu
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 99 192
Nr wew: 192
Nr pokoju: 4.10
Adres email: katarzyna.soltysik@slaskie.pl
Zadania: Siedziba: ul. Plebiscytowa 36, Katowice

Bożena Hnat [vCard]
Kierownik referatu
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 99 248
Nr wew: 248
Nr pokoju: 5.11
Adres email: bozena.hnat@slaskie.pl
Zadania: Siedziba: ul. Plebiscytowa 36, Katowice

Urszula Machlarz [vCard]
Kierownik referatu
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 99 213
Nr wew: 213
Nr pokoju: 3.02
Adres email: urszula.machlarz@slaskie.pl
Zadania: Siedziba: ul. Plebiscytowa 36, Katowice

Monika Ptak-Kruszelnicka [vCard]
Kierownik referatu
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 99 171
Nr wew: 171
Nr pokoju: 2.02
Adres email: monika.ptak@slaskie.pl
Zadania: Siedziba: ul. Plebiscytowa 36, Katowice

Tomasz Kołton [vCard]
Kierownik referatu
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 99 158
Nr wew: 158
Nr pokoju: 1.05
Adres email: tomasz.kolton@slaskie.pl
Zadania: Siedziba: ul. Plebiscytowa 36, Katowice

Mariusz Raczek [vCard]
Kierownik referatu
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 99 106
Nr wew: 106
Nr pokoju: 0.06
Adres email: mariusz.raczek@slaskie.pl
Zadania: Siedziba: ul. Plebiscytowa 36, Katowice

Katarzyna Łysikowska [vCard]
Koordynator zespołu
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 99 283
Nr wew: 283
Nr pokoju: 2.01
Adres email: katarzyna.lysikowska@slaskie.pl
Zadania: Siedziba: ul. Plebiscytowa 36, Katowice

Ewa Brożek [vCard]
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 99 173
Nr wew: 173
Nr pokoju: 2.01
Adres email: ebrozek@slaskie.pl
Zadania: Siedziba: ul. Plebiscytowa 36, Katowice

Anna Kapusta [vCard]
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 99 175
Nr wew: 175
Nr pokoju: 2.01
Adres email: anna.kapusta@slaskie.pl
Zadania: Siedziba: ul. Plebiscytowa 36, Katowice

Katarzyna Podedworny-Zając [vCard]
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 99 282
Nr wew: 282
Nr pokoju: 2.01
Adres email: katarzyna.podedworny@slaskie.pl
Zadania: Siedziba: ul. Plebiscytowa 36, Katowice

Joanna Zawisza [vCard]
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 99 173
Nr wew: 173
Nr pokoju: 2.01
Adres email: joanna.zawisza@slaskie.pl
Zadania: Siedziba: ul. Plebiscytowa 36, Katowice


Zobacz aktualności

wszystkieedukacjaekologiafinansefundusze europejskiegospodarkainfrastrukturainwestycjekomunikacjakulturapolityka społecznapromocjarolnictworynek pracysejmiksportspotkania uroczystościstrategia rozwojuturystykazagospodarowanie przestrzennezagranicazarządzdrowie