Województwo Śląskie

Książka teleadresowa

Wydział Organizacyjny (OR)

adres: Ligonia 46 Katowice
godziny pracy: 7:30 - 15:30
telefony: +48 (32) 20 78 681
faxy: +48 (32) 20 78 381
adres email: wydzial.or@slaskie.pl
Adriana Solecka [vCard]
Dyrektor - Dyrektor Urzędu
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 681
Nr wew: 681
Nr pokoju: 561
Adres email: asolecka@slaskie.pl

Joanna Kina-Piechota [vCard]
Zastępca Dyrektora Wydziału
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 681
Nr wew: 681
Nr pokoju: 559
Adres email: jkina-piechota@slaskie.pl

Dawid Kupietz [vCard]
Zastępca Dyrektora Wydziału
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 681
Nr wew: 681
Nr pokoju: 559
Adres email: dkupietz@slaskie.pl

Tatiana Soszyńska [vCard]
Zastępca Dyrektora Wydziału
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 681
Nr wew: 681
Nr pokoju: 571
Adres email: tsoszynska@slaskie.pl

Leszek Wawszczyk [vCard]
Kierownik referatu
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 575
Nr wew: 575
Nr pokoju: 575
Adres email: lwawszczyk@slaskie.pl

Robert Lipka [vCard]
Audytor wewnętrzny
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 631
Nr wew: 631
Nr pokoju: 631
Adres email: rlipka@slaskie.pl

Tomasz Idczak [vCard]
Administrator Bezpieczeństwa Informacji
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 40 004
Nr wew: 004
Nr pokoju: 420
Adres email: tidczak@slaskie.pl

Maciej Gepfert [vCard]
Kierownik referatu
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 661
Nr wew: 661
Nr pokoju: 573
Adres email: mgepfert@slaskie.pl

Aneta Wabnic [vCard]
p.o. Kierownika referatu
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 167
Nr wew: 167
Nr pokoju: 167
Adres email: awabnic@slaskie.pl

Marta Kocjan [vCard]
Kierownik referatu
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 583
Nr wew: 583
Nr pokoju: 583
Adres email: mkocjan@slaskie.pl

Joanna Porowska-Wywioł [vCard]
Kierownik referatu
Telefon zewnętrzny: +48 32 20 78 558
Nr wew: 558
Nr pokoju: 558
Adres email: jporowska@slaskie.pl

Paulina Wąsowicz [vCard]

Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 570
Nr wew: 570
Nr pokoju: 570
Adres email: pwasowicz@slaskie.pl

Martyna Zambrowska [vCard]
p.o. Kierownika referatu
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 570
Nr wew: 570
Nr pokoju: 570
Adres email: mzambrowska@slaskie.pl

Radosław Stępień [vCard]
p.o. Kierownika referatu
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 665
Nr wew: 665
Nr pokoju: 567
Adres email: rstepien@slaskie.pl

Małgorzata Chruściel [vCard]
Kierownik
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 20 78 568
Nr wew: 568
Nr pokoju: 569
Adres email: mchrusciel@slaskie.pl

Dariusz Bochyński [vCard]
Kierownik referatu
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 40 231
Nr wew: 231
Nr pokoju: 0A.29
Adres email: dariusz.bochynski@slaskie.pl
Zadania: Wsparcie dla beneficjentów realizowane jest przez Punkt Informacyjny - telefony: 32 77 40 172 / 32 77 40 193 / 32 77 40 194

Anna Kornak [vCard]
Kierownik referatu
Telefon zewnętrzny: +48 (032) 20 78 579
Nr wew: 579
Nr pokoju: 579
Adres email: akornak@slaskie.pl

Katarzyna Stachańczyk [vCard]
Telefon zewnętrzny: + 48 (32) 20 78 681
Nr wew: 681
Nr pokoju: 560
Adres email: kbator@slaskie.pl


Zobacz aktualności

wszystkieedukacjaekologiafinansefundusze europejskiegospodarkainfrastrukturainwestycjekomunikacjakulturapolityka społecznapromocjarolnictworynek pracysejmiksportspotkania uroczystościstrategia rozwojuturystykazagospodarowanie przestrzennezagranicazarządzdrowie