Województwo Śląskie

Książka teleadresowa

Wydział Gospodarki, Turystyki i Sportu (GP)

adres: ul. Reymonta 24/adres pocztowy: ul. Ligonia 46, 40-037 Katowice
godziny pracy: 7.30 : 15.30
telefony: +48 32 77 40 978
faxy: +48 32 77 40 979
adres email: gospodarka@slaskie.pl
Dawid Pasek [vCard]
Dyrektor
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 40 978
Nr wew: 978
Nr pokoju: 108
Adres email: d.pasek@slaskie.pl

Daria Kosmala [vCard]
Zastępca Dyrektora Wydziału
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 40 978
Nr pokoju: 110
Adres email: dkosmala@slaskie.pl

Paweł Rassek [vCard]
Zastępca Dyrektora Wydziału
Telefon zewnętrzny: + 48 (32) 77-40-919
Nr wew: 919
Nr pokoju: 105
Adres email: prassek@slaskie.pl

Bogdan Radoń [vCard]
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 40 910
Nr wew: 910
Nr pokoju: 114
Adres email: bradon@slaskie.pl

Adam Wajda [vCard]
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 40 750
Nr wew: 750
Nr pokoju: 114
Adres email: awajda@slaskie.pl

Anna Zamysłowska [vCard]
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 40 750
Nr wew: 750
Nr pokoju: 114
Adres email: azamyslowska@slaskie.pl

Marta Załuska [vCard]
Kierownik referatu
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 40 060
Nr wew: 060
Nr pokoju: 123
Adres email: mzaluska@slaskie.pl

Karolina Pluszke [vCard]
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 40 060
Nr wew: 060
Nr pokoju: 123
Adres email: kpluszke@slaskie.pl

Robert Orpych [vCard]
Kierownik referatu
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 40 002
Nr wew: 002
Nr pokoju: 121
Adres email: rorpych@slaskie.pl

Piotr Szczepaniok [vCard]
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 40 066
Nr wew: 066
Nr pokoju: 126
Adres email: pszczepaniok@slaskie.pl
Zadania: ul. Reymonta 24

Joanna Tworuszka [vCard]
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 40 017
Nr wew: 017
Nr pokoju: 124
Adres email: jtworuszka@slaskie.pl

Dorota Plewka [vCard]
Kierownik referatu
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77-40-972
Nr pokoju: 102
Adres email: dplewka@slaskie.pl

Justyna Musiała [vCard]
Telefon zewnętrzny: 032/77-40-972
Nr wew: 972
Nr pokoju: 102
Adres email: jmusiala@slaskie.pl

Krzysztof Golwiej [vCard]
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77-40-977
Nr pokoju: 112
Adres email: kgolwiej@slaskie.pl

Bartłomiej Kamiński [vCard]
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 40 056
Nr wew: 056
Nr pokoju: 120
Adres email: bkaminski@slaskie.pl

Aleksandra Samira-Gajny [vCard]
p.o. Kierownika referatu
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 40 067
Nr wew: 067
Nr pokoju: 1-2
Adres email: asamira@slaskie.pl

Leszek Bochner [vCard]
Telefon zewnętrzny: +48 (32) 77 40 077
Nr wew: 077
Nr pokoju: 116
Adres email: lbochner@slaskie.pl

Agnieszka Walczak [vCard]
Telefon zewnętrzny: + 48 (32) 77 40 978
Nr wew: 978
Nr pokoju: 109
Adres email: gospodarka@slaskie.pl


Zobacz aktualności

wszystkieedukacjaekologiafinansefundusze europejskiegospodarkainfrastrukturainwestycjekomunikacjakulturapolityka społecznapromocjarolnictworynek pracysejmiksportspotkania uroczystościstrategia rozwojuturystykazagospodarowanie przestrzennezagranicazarządzdrowie